img_0247.jpg

معرفی پروژه : طراحی لوگو، شرکت خانه وب

پست #تخصصی:

معرفی #پروژه: 

نوع: #لوگو #logo

#خدمات: #مشاوره، #طراحی (Design#) ، #برندینگ ( #Branding ) 

به درخواست شرکت #خانه_وب ، نرم افزار فایرنت (کنتیکو ) شروع به طراحی کردم، همان طور که می دانید لوگو چهره هر برند است، بنابراین طرح آن از اهمیت زیادی برخودار می باشد. اگر یک لوگو به خوبی و درست طراحی شود یک دارایی قدرتمند و با ارزش برای نام برند خواهد بود.

قبل از هر چیزی باید مقصد صاحب برند از طراحی لوگو مشخص شود، در این لوگو چند نکته باید رعایت می شد که عبارت بود از : 

١: گویا بودن زمینه فعالیت

٢: #تایپ 

٣: #مینیمال

۴: تلفیق #هنر با محیط خشک #برنامه_نویسی
یکی از کارهای ضروری در مرحله اول بایستی طراحی به صورت دستی روی #کاغذ انجام گیرد، بعد طراحی حدود ١٠ طرح به نتیجه خوبی دست پیدا کردم. سعی تمام اهداف کارفرما در پروژه مد نظر قرار گیرد.

از نکات بسیار مهم در طراحی لوگو إیجاد #تعادل است، زیرا ذهن ما به طور طبیعی در صورتی طرحی را دلپسند و جذاب ارزیابی می کند که آن طرح متقارن و دارای تعادل باشد. این تعادل در ابتدا در جلوه بصری مطرح است و در مرحله بعد رنگ بندی است
طرح بدون هیچ افکت و گرافیکی در ساده ترین حالت مناسب کار #چاپ اماده گردید، یعنی به صورتی طراحی شد که در فضاهایی کوچکی مانند #سربرگ، #کارت_ویزیت یا فضاهای بزرگی مانند #پوستر و #بیل_بورد از همان کیفیت و شمایل اولیه برخوردار باشد.
بعد از رسیدن به موفقیت در این مرحله #رنگ و #افکت را آزادانه استفاده کردم ،البته با رعایت الگوهای اصولی و استاندارد مثل هم طیف بودن رنگ های یک چرخه.

نکات زیاد دیگری وجود دارد که خارج از حوصله این پست است و شاید پست های بعدی به انها اشاره کنم.
استدیو یونیون

‏#UNIIUN #Creative #Design #Studio

‏Www.uniiun.com

‏Www.hosseinnorouzi.com

img_0246.jpg

چیچو کاراکتری دوست داشتنی

در سالهای نزدیک، دوران #تحصیل در رشته #انیمیشن به در خواست #استاد دست به #طراحی #شخصیت زدیم، در اتودهای أولیه #کاراکتری طراحی گردید که بتواند با مخاطب خود ارتباط بر قرار کند، اینجا بود که چیچو خلق شد.#چیچو #خرگوشی شاد، فعال و پر انرژی #نارنجی رنگی است که تمام خصوصیات یک کارکتر جوان را داشت.
به مرور زمان أو تکمیل شد و روح گرفت و شد یار و همراه من در زندگی. 

در اینده بیشتر با من و داستانهای أو آشنا خواهید شد.
#خلق #کاراکتر #ایرانى #دوست_خوب #مهربان #خلاقیت #خلاق #ایده #خرگوش #character #animation #design